چطور نرم کننده لباس بسازید؟مزون الگانس

بیشتر لباس‌های نو در اولین استفاده حالتی زمخت و ناراحت کننده دارند که پوشیدن آن‌ها می‌تواند آزار دهنده باشد
به ویژه اگر این لباس‌ها لباس منزل مثل تی شرت و شلوار خانه یا لباس زیر باشند می‌توانند باعث ایحاد حساسیت‌های پوستی شوند.
اما روشی وجود دارد که با کمک آن در منزل می‌توانید لباس‌های خود را نرم و لطیف کنید.

 

چطور نرم کننده لباس بسازید؟

 

مواد لازم :

      . جوش شیرین
      . سرکه
      . قاشق اندازه گیری

 

دستور تهیه

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را داخل یک کاسه بزرگ بریزید. یک پیمانه سرکه را قطره قطره روی جوش شیرین بریزید تا ناگهان حباب زیادی تولید نشود. حتما می‌دانید که ترکیب سرکه و جوش شیرین نوعی واکنش شیمیایی ایجاد می‌کند که تولید کننده گاز دی اکسید کربن است و علت کف و حباب تولید شده نیز همین است. صبر کنید تا تولید حباب متوقف شود و محلول آرام بگیرد و یکنواخت شود سپس با یک قاشق هم بزنید تا از حل شدن کامل جوش شیرین داخل سرکه مطمئن شوید. وقتی محلول تمام کف و حباب خود را از دست داد ان را داخل ماشین لباسشویی بریزید و لباس‌های مورد نظر خود را در آن بشویید.
چطور نرم کننده لباس بسازید؟مزون الگانس

چطور نرم کننده لباس بسازید؟مزون الگانس

چطور نرم کننده لباس بسازید؟مزون الگانس

چطور نرم کننده لباس بسازید؟مزون الگانس

این محلول هیچ آسیبی به بافت لباس نمی‌زند و روی رنگ و طرح آن نیز اثری برجا نمی‌گذارد. شستشو با این محلول باعث می‌شود بافت پارچه نرم‌تر شده و همه مواد اضافی که در فرآیند تولید لباس به آن زده می‌شود زدوده گردد و لباسی نرم و تمیز تحویل شما می‌دهد. در مطالب بعدی روش‌های دیگری را نیز به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید در منزل نرم کننده لباس بسازید.

 

خرید اینترنتی لباس مجلسی ترک,,

 

 

مزون الگانس را دنبال کنید در سایت ها

دنبال کنید

بیشتر در این مجموعه: لباس مجلسی سفید را چگونه انتخاب کنیم؟ (مزون الگانس) » انتخاب مدل لباس مجلسی براساس فرم صورت مزون الگانس » تیپ زنان باترکیب رنگ زرد مزون الگانس » خصوصیات پارچه زری بافی شده مزون الگانس » کالکشن جدید پاییزه ۹۶ مزون الگانس » سارافون چیست؟ مزون الگانس » نکاتی درباره ژپون لباس و روش دوخت آن مزون الگانس » کالکشن جدید مزون الگانس سعادت آباد آذر ۹۶ به زودی » بهترین انتخاب برای خرید لباس مجلسی ترک زنانه و دخترانه مزون الگانس » روش صحیح اندازه گیری مزون الگانس » ترکیب رنگ صورتی و مشکی ورنگ گلبهی و مشکی مزون الگانس » لباس شب مناسب خانم‌های با بالاتنه کوچک » لباس شب مناسب خانم‌های با شکم بزرگ » انتخاب لباس مجلسی باتوجه به فرم بدنی مزون الگانس » ۵ راز در انتخاب لباس مجلسی که شما را لاغر و قدبلند نشان دهد مزون الگانس » اگر چاق هستید این لباسها را بپوشید مزون الگانس » هارمونی رنگ ها مزون الگانس » ترکیب رنگها مزون الگانس » ۱۰ ترکیب رنگ مناسب برای لباس مجلسی زنانه مزون الگانس » ۱۰ اشتباه خانم ‌ها در لباس پوشيدن! مزون الگانس » انتخاب لباس مجلسی زنانه مزون الگانس » انواع پارچه و خصوصیات هر کدام را بشناسیم مزون الگانس » آخر هفته های جادویی مزون الگانس ۱ الی ۳ شهریور ۱۳۹۶شعبه نیاوران » آخر هفته های جادویی الگانس ۱۸ الی ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ »
مطلب قبل 5 راز در انتخاب لباس مجلسی که شما را لاغر و قدبلند نشان دهد مزون الگانس
مطلب بعد انتخاب لباس مجلسی باتوجه به فرم بدنی مزون الگانس

پاسخ دهید